Conny i jej walka z rakiem piersi.

”Teraz znowu mam jasny punkt”

Choruję na raka piersi. Otrzymałam opakowanie olejku z konopi z instytutu Medican Campus i mój stan szybko zaczął się poprawiać. Pewnego razu zażyłam go zbyt późno i wtedy od razu zauważyłam, jakie działanie ma na mnie olejek, ponieważ natychmiast dało się zauważyć spadek formy.
Olejek z konopi ma z pewnością pozytywny wpływ na mnie. To jest naprawdę świetne!”
Dzięki niemu też jestem spokojniejsza i mniej się stresuję, ponadto sypiam dużo lepiej. Jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa! Neuropatia nie zniknęła, ale być może później się jej pozbędę. Uspokaja moje jelita, normalnie chodziłabym dziś do toalety 7 razy – jednak dzięki olejkowi potrzeba spadła do dwóch razy! Teraz znowu mam jasny punkt – tak to czuję.
„Stan szybko się poprawia. Podczas ostatniego badania piersi mój lekarz był bardzo zaskoczony, że zmniejszył się pewien parametr w mojej drugiej, zdrowej piersi”
Natychmiast powiedziałam: to z powodu olejku z konopi! Nie mogę tego oczywiście udowodnić, ale chirurg uznał to za bardzo interesujące. Odesłałam go do instytutu Medican campus, bo to piękna organizacja. Mam nadzieję, że uprawa konopi zostanie zalegalizowana. W ten sposób działalność przestępcza zostanie ograniczona, a odpowiednej jakości olejek z  konopi wreszcie wróci na rynek.

10% NA PIERWSZE ZAKUPY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ SOLIDNĄ DAWKĘ WIEDZY

Udostępnij

Podziel się opinią

Your email address will not be published. Required fields are marked *

top