Ciężka rehabilitacja po wypadku samochodowym…poznaj historię Oli!

Dzięki wizycie, którą odbyliśmy w Groningen nawiązaliśmy kontakt z Medican Campus.

Szukaliśmy tam pomocy dla Oli (lat 20) – córki mojego męża, która niestety uległa wypadkowi samochodowemu i pomimo regularnej rehabilitacji ma przykurcze rąk i nóg. Ponadto ma wielonarządowe obrażenia ciała i głowy, niewiele mówi, ma zaniki pamięci i nie wszystkich poznaje, do tego dochodzą jeszcze silne bóle stawów. Do tej pory stosowaliśmy olejek CBD.
Minął rok odkąd Ola opuściła szpital, a postępy są ogromne!”
Po powrocie potrafiła tylko kiwać głową na TAK lub NIE – teraz mówi całymi zdaniami, a nawet zadaje pytania! Przed rokiem nie potrafiła okazywać emocji – teraz okazuje je każdego dnia! Emocjonalnie i umysłowo zmieniła się o 180 stopni! Co prawda nie jest już tą samą Olą, ale powoli wraca do nas. Wszyscy, którzy mają z nią bliższy i ciągły kontakt obserwują u niej bardzo duże zmiany umysłowe.

Ostatnio byliśmy z nią na rehabilitacji w Grudziądzu i Pani Logopeda była bardzo zadowolona z jej szybkich i ciągłych postępów.  Oczywiście duży wpływ ma również otoczenie, bo przy Oli przebywają bardzo ciepłe i przyjazne osoby, które potrafią przekazać jej wszystko to co  same mają najlepszego. W pewnym momencie zaczęło brakować nam kropelek i byliśmy zmuszeni zmniejszyć dawkę. Niestety zauważyliśmy wtedy, że córka przestała robić takie postępy, ale po przywiezieniu nowej dostawy wróciła do siebie i cały czas przyspiesza.
„Właśnie dlatego będę polecała wszystkim te kropelki”
Razem z mężem zdajemy sobie sprawę, że będziemy musieli ją później od nich odzwyczaić, ale jakoś sobie z tym poradzimy! Bardzo dziękujemy za pomoc w uzyskaniu olejku, jesteśmy pewni, że dzięki niemu nasza Ola zrobiła szybsze i lepsze postępy!

10% NA PIERWSZE ZAKUPY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ SOLIDNĄ DAWKĘ WIEDZY

Udostępnij

Podziel się opinią

Your email address will not be published. Required fields are marked *

top