Choroba płuc, astma, fibromalgia…. – zobacz co jeszcze spotkało Ger!

”Miałem 48 operacji w przeciągu dziesięciu lat”

Moje drogi oddechowe są bardzo wrażliwe na różne infekcję. Mam POChP, co oznacza przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Cierpię także na astmę, zapalenie zatok czołowych i przynosowych, a także fibromialgię i zespół chronicznego zmęczenia. Z powodu operacji usunięcia zatok czołowych i przynosowych, stały się one jedną gigantyczną dziurą. Co więcej, przeszedłem operację brzucha i jelit.
Nie chciałbyś wiedzieć, ile antybiotyków wziąłem, ostatecznie bez żadnych rezultatów”
Bakteria, którą zainfekowano mnie w szpitalu, a która kiedyś była w moich jelitach, teraz również jest w moich płucach. Liczne stany zapalne uszkodziły moje nerwy twarzowe i dlatego ciągle odczuwam ból. Zażywam silne środki przeciwbólowe przeciwko neuropatii, w tym preparaty morfinowe. Ponadto brałem też wiele innych leków i suplementów –  w sumie 50 tabletek dziennie.
„Na początku troche się wahałem”
Ger wyjaśnia: około roku temu nie widziałem już innych możliwości. Morfina doprowadziła do płytkich oddechów, zakłóciła naturalny odruch oddychania, przez co musiałem zaprzestać używania środków przeciwbólowych. Oczywiście ból nerwów związany z neuropatią pozostał. To był moment w którym nie wiedziałem już, co robić. W Internecie trafiłem na instytut Medican Campus. Wiem, że każdy reaguje inaczej na olejek z konopi, dlatego ważne jest, aby go ostrożnie próbować. Kiedyś często paliłem marihuanę i doświadczyłem załamania nerwowego, dlatego też początkowo byłem nieco sceptycznie nastawiony. Zacząłem od olejku podstawowego i na szczęście wpłynął na mnie pozytywnie. Ból jakiego doświadczałem stał się znośny, a mój stolec regularny – praktycznie nie odczuwałem żadnych skutków ubocznych (morfina powodowała u mnie zaparcia). Po zminimalizowaniu leków, nie potrzebowałem już dłużej preparatów normujących stolec.

Dzięki olejkowi z konopi mogłem zaprzestać stosowania innych leków, nie odczuwałem już skutków ubocznych”
Ger kontynuuje:  nie miałem już nudności ani zawrotów głowy, koszmary zniknęły, a także przestałem cierpieć z powodu drgawek mojego ciała, które w większości przypominały napady epileptyczne. Większość problemów z drogami oddechowymi wciąż się utrzymuje, ale teraz łatwiej nad nimi zapanować. Moim zdaniem, różnego rodzaju zapalenia daje się lepiej kontrolować poprzez olejek. Teraz czuję się znacznie lepiej. Na początku spałem jak kamień po zażyciu olejku – myślę, że moje ciało musiało się przyzwyczaić, ponieważ ostatnio częściej się budzę. Przestawiłem się na mniej mocny olejek i aplikuję go z nieco dłuższymi przerwami. Obecnie używam tylko czterech leków oprócz olejku leczniczego i witamin.
Bez Medican Campus nie wiedziałbym co robić!”
Oczywiście są sceptycy, ale każdy ma prawo rozporządzać własnym ciałem. Moje zdanie jest takie: wypróbuj to, co działa dobrze dla twojego ciała. Dla wielu oznacza to regularne przyjmowanie lekarstw lub zabiegi chirurgiczne, ale miej otwarte oczy i uszy i nie bierz wszystkiego za pewnik. Wiele osób korzysta z olejku z konopi – szanuj każdego, kto chce spróbować, bo spróbować nie zaszkodzi. Nie jestem lekarzem, ale mogę siebie nazwać ekspertem od doświadczeń. Medican campus jest świetny. Gdyby instytut ten nie istniał, nie wiedziałbym co robić!

10% NA PIERWSZE ZAKUPY

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA I OTRZYMUJ SOLIDNĄ DAWKĘ WIEDZY

Udostępnij

Podziel się opinią

Your email address will not be published. Required fields are marked *

top